رونمایی از برند جدید نوین پردازش و ادامه فعالیت بروی برند جدید

باسلام و احترام قابل توجه مشتریان محترم   از 1398/12/08 دیگر با برند سرونت فعالیت را ادامه خواهیم داد و از شما تقاضا میشود در سامانه جدید ما و سایت جدید ما با اطلاعات کاربری خود وارد شوید  و به ... ادامه مطلب »

26th Feb 2020
انتقال سرویس های هاست ایران به دیتاسنتر جدید پارس آنلاین

باسلام و احترام   با توجه به مشکلات پیش آمده در سرور اسیاتک و کندی سایت های شما عزیزان کلیه سرویس های میزبانی وب ایران به سرور جدید ما در دیتاسنتر پارس آنلاین انتقال می یابد لطفا فعلا از بروز ... ادامه مطلب »

25th Feb 2020
تخفیف شب چله

  امروزه داشتن یک وب سایت با کیفیت و حضور در دنیای اینترنت به یک الزام برای تمامی کسب و کار ها تبدیل شده است قرار داشتن وب سایت بر روی یک سرویس هاست با کیفیت، تاثیر به سزایی در پیشرفت و بهتر ... ادامه مطلب »

20th Dec 2019
ثبت نام با مشخصات جعلی

باسلام و احترام  قابل توجه کلیه مشتریان محترم  با توجه به ثبت نام بعضی از کاربران جدید بصورت فیک یا اطلاعات ناقص از سیستم حذف  میگردند لطفا در صورت ثبت نام از اطلاعات واقعی استفاده کنید. ... ادامه مطلب »

27th May 2019
سرور مجازی ساعتی

باسلام و احترام  به مناسبت ماه مبارک رمضان سرویس جدید ((سرور مجازی ساعتی)) با مهلت استفاده 24 ساعته به سبد فروش نوین پردازش افزوده شد شما مشتریان عزیز می توانید این سرویس را خریداری و استفاده ... ادامه مطلب »

12th May 2019
تخفیف عیدانه ثبت دامنه ملی

باسلام و احترام خدمت کلیه مشتریان محترم :

ثبت دامنه ملی  ir با تخفیف عیدانه  فقط با 1500 تومان ثبت کنید تنها 3 روز فرصت دارید تا از این طرح استفاده نمایید.

کد تخفیف ir-off  

9th Mar 2019
درگاه پرداخت ملت

باسلام و احترام 

قابل توجه کلیه مشتریان محترم

درگاه بانک ملت رفع مشکل شد و میتوانید سرویس ها خود را تمدید نماید و یا خرید نمایید باتشکر 

مدیریت نوین پردازش ارتباطات زاگرس 

13th Jan 2019
حمایت از مصرف کنندگان

باسلام و احترام قابل توجه کلیه مشتریان محترم میزبانی وب نوین پردازش  باتوجه به افزایش قیمتهای خدمات هاستینگ به اطلاع شما عزیزان می رسانیم که گروه میزبانی نوین پردازش ارتباطات زاگرس هیچ گونه ... ادامه مطلب »

26th Nov 2018
حمایت از بازاریابان نوین پردازش با پورسانت 50درصد

باسلام و احترام  قابل توجه بازاریابان نوین پردازش با معرفی هر مشترک منجرب به خرید به میزان پرداختی مشترک 50درصد از خرید هاست های میزبانی وب ایران ،خارج و هاست دانلود  بعنوان پورسانت فروش به ... ادامه مطلب »

26th Nov 2018
تخفیف ویژه

قابل توجه مشتریان محترم ارائه هاست ایران با حمایت از تولیدات داخلی هر گیگ هاست ایران به قیمت سالانه 10هزار تومان با آپتایم 99.9% با کیفیت ترین دیتاسنتر (برج میلاد آسیاتک) در سامانه فروش نوین ... ادامه مطلب »

5th May 2018